Ubytování

O ubytování

Rockhill Dačice Vám nabízí možnost velmi příjemného ubytování cca 5 minut pěší chůze od centra města. K dispozici je zde celkem 28 lůžek umístěných v 8 pokojích, které se nacházejí          v ubytovací části Rockhillu. Vybírat můžete mezi jednolůžkovými, dvoulůžkovými, třílůžkovými nebo čtyřlůžkovými pokoji. Ubytovaným hostům nabízíme úschovu kol zdarma. Tuto službu je nutné rezervovat předem, kapacita je omezená.

Popis ubytování: Pokoje se skládají z předsíně, ložnice a vlastního sociálního zařízení. Vybavením pokoje jsou lůžka, sedací nábytek, šatní skříně a úložné prostory.                                   Dále se v pokoji nachází televize, varná konvice a připojení k internetu pomocí Wi-Fi. Pokoj má vlastní koupelnu s umyvadlem, WC a sprchovým koutem.    Jednotlivé pokoje se liší pouze počtem lůžek. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování: Pro ubytované je zde možnost objednání snídaně. Snídaně lze objednat předem (současně s rezervací ubytování) nebo pak přímo na místě. Našim ubytovaným hostům nabízíme slevu 10% na 1 hodinu bowlingu (1 dráha), squashe, sauny, páry a také 10% slevu na jídlo v naší restauraci. Zvířátko je možné ubytovat  po domluvě za poplatek 170 Kč za pobyt.


Nabízíme nejlevnější ubytování své kategorie v Dačicích!

Jednolůžkový pokoj....400 Kč

Dvoulůžkový pokoj......700 Kč

Třílůžkový pokoj...........900 Kč

Čtyřlůžkový pokoj......1 400 Kč

Ceny jsou za pokoj a 1 noc. 

Otevírací doba

Otevírací doba: Pondělí 14:00-20:00 Úterý - čtvrtek 14:00-22:00…

>
Pozvánka do nové prodejny

Otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu velko i maloobchodu s potřebami pro…

>
Telefonní číslo pro objednávky jídel

!!! POZOR - TELEFONNÍ ČÍSLO PRO OBJEDNÁVKY JÍDLA S ROZVOZEM I BEZ NĚJ JE 777 994 927!!!

>
Rozvoz jídel po Dačicích a okolí!

Nabízíme rozvoz jídel z našeho jídelního lístku, a to denně od 14:00 do 20:00. Více informací a ceny rozvozu najdete v sekci Restaurace - Info nebo na tel. čísle 777 994 927.

>

Rezervujte telefonicky na čísle:

+420 384 971 440

Rezervační systém