Restaurace a bar

O restauraci

V naší restauraci nabízíme výběr z polévek, těstovinových pokrmů, masových i jiných specialit, 29 druhů pizz z vlastní pece, ,saláty a nechybí samozřejmě ani dezerty. Snažíme se o kombinace nevšedních chutí, ale na své si určitě přijdou i vyznavači klasické kuchyně. Jsme schopni zajistit veškerý servis na rauty, školení, firemní i soukromé večírky, svatby atd.

Jídelní lístek v průběhu roku několikrát obměňujeme a snažíme se neustále vymýšlet novinky.Několikrát během roku pořádáme grilování všeho možného okořeněné živou hudbou.
Kuchyň je otevřená každý den, neděle - čtvrtek 14:00 - 22:00, v pátek a sobotu dokonce do půlnoci! O víkendech pro vás otevíráme již od 11:00 hodin.

Přijímáme také stravenky Sodexo a platební karty.

Mezi naše služby patří taktéž rozvoz jídel z našeho jídelního lístku po Dačicích a blízkém okolí! Rozvoz probíhá každý den od 14:00 do 20:00 hodin.
Výše poplatku za rozvoz pro Dačice: 40 Kč 
Poplatek za rozvoz pro okolní obce: 50 Kč + 10 Kč za každý započatý km (počítá se i cesta zpět)
Rozvoz zahrnuje také nabídku chipsů, tyčinek, oříšků, točených i lahvových alko i nealko nápojů (Kofola, točené ochucené limonády, všechny druhy piv atd.).
Objednávejte na tel. čísle 777 994 927.

O baru

Součástí našeho sportovního centra je i bar s možností příjemného posezení (přes léto je možnost posezení na zahrádce s venkovním grilem).


Po předchozí domluvě zde můžete pořádat i firemní akce, školení, rauty, oslavy a jiné společenské akce (kontakt 384 971 440).
V případě žádosti o uzavřenou společnost účtujeme poplatek 50 Kč za osobu. Kapacita podniku je 140 osob. Rozdíl mezi množstvím hostů a kapacitou podniku je násoben 50 Kč/ osoba. 

Stejný poplatek je účtován při akcích mimo otevírací dobu.


I ti nejmenší zde naleznou zábavu v našem dětském koutku.

V létě je pro děti připraveno dětské hřiště s pískovištěm.
V zadní části baru se nachází velkoplošná projekce pro přenos nejen sportovních utkání.

Využít můžete také našich dvou salonků, jeden je určený k sezení s kapacitou 23 osob a ve druhém se nachází kulečník a elektronické šipky. 


Neváhejte a přijďte navštívit náš bar, kde na Vás čeká příjemná obsluha a spousta dobrého pití.

Kulečník a šipky!

Nově si u nás můžete spolu s přáteli zahrát kulečník nebo…

>
Pozvánka do nové prodejny

Otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu velko i maloobchodu s potřebami pro…

>
Telefonní číslo pro objednávky jídel

!!! POZOR - TELEFONNÍ ČÍSLO PRO OBJEDNÁVKY JÍDLA S ROZVOZEM I BEZ NĚJ JE 777 994 927!!!

>
Rozvoz jídel po Dačicích a okolí!

Nabízíme rozvoz jídel z našeho jídelního lístku, a to denně od 14:00 do 20:00. Více informací a ceny rozvozu najdete v sekci Restaurace - Info nebo na tel. čísle 777 994 927.

>

Rezervujte telefonicky na čísle:

+420 384 971 440

Rezervační systém